השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

מחשבון ביטוח חובה – כיצד הוא עובד?

מחשבון ביטוח חובהמחשבון ביטוח חובה הוא בעצם אחד הכלים הטובים ביותר שאנו יכולים להשתמש בהם כדי לרכוש לעצמנו פוליסת ביטוח חובה. חשוב לומר שביטוח חובה הוא אינו בגדר רשות ויש עלינו לחדש את הפוליסה כל שנה. השאלה היא היכן נרכוש את הפוליסה, ולשם כך יש לנו מחשבון ביטוח חובה, המונהג על פי קודים מאוד ברורים של חברות הביטוח ומשרד האוצר. מחשבון ביטוח חובה בעצם מודד לנו על פי מספר פרמטרים מאוד ברורים את תעריף הביטוח שאנו יכולים למצוא אצל כל חברת ביטוח בשוק, וכך אנו יכולים לדעת מהי מסגרת התקציב שלנו לטובת אותו הביטוח. לא תמיד הביטוח הזול ביותר הוא הביטוח הטוב ביותר, אך למחיר יש משמעות מאוד גדולה בסופו של דבר.

מחשבון ביטוח חובה על פי משתני הנהג

לנהג יש חשיבות מאוד גדולה בחישוב הביטוח של הרכב. כאשר אנו מדברים על מחשבון ביטוח חובה בהקשר של הנהג, אנו מכניסים למחשבון כמה נתונים חשובים, כגון גיל הנהג הצעיר ביותר שיושב על ההגה ומין הנהג הצעיר ביותר. כמו כן, אנו גם מתייחסים בכל מחשבון ביטוח חובה הנהיגה של הנהג הצעיר ביותר, וכמובן גם למספר ההרשעות שהרכב הזה גרם. ההתייחסות של כל מחשבון ביטוח חובה כמו כל חברת ביטוח בפועל לנהג הצעיר ביותר שנוהג על הרכב היא משום שעל פי נתונים סטטיסטיים להג הצעיר ביותר יש תמיד את הסיכויים הגבוהים ביותר להיות מעורב בתאונת דרכים או לצבור עבירות והרשעות תעבורה.

מחשבון ביטוח חובה על פי משתני הרכב

פרמטר מאוד חשוב הוא המפרט של הרכב. כל מחשבון ביטוח חובה חייב לדעת את הנתונים הבסיסיים של הרכב כמו נפח המנוע, כמה כריות אוויר יש ברכב וכיוצא בזה. הבטיחות היא אחד המרכיבים החשובים ביותר ולכן בכל מחשבון ביטוח חובה כריות האוויר הן נושא שיש להעלות אותו. במידה ויש ברכב כרית אוויר אחת לפחות זה מעלה את רמת הבטיחות של הרכב, וכך יש סיכוי מופחת להפעיל את פוליסת הביטוח, משום שהכרית מונעת נזקים. מעבר לכך, גם נפחי המנוע השונים משנים את גובה הפוליסה, וככל שנפח המנוע יגדל כך גם גובה הפוליסה יגדל בהתאם.

להציג את כל האמת

חשוב מאוד להציג נתונים אמיתיים ועדכניים ככל הניתן, משום שרק כך ניתן לדעת מהן התוצאות הנכונות לגבי כל רכב. הנתונים המשתנים משנים גם את פוליסת ביטוח החובה.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר