השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

מהם המיגונים הנדרשים לביטוח רכב?

מיגונים נדרשים לביטוח רכבבנוסף לביטוח החובה, אחד הביטוחים המומלצים הוא ביטוח מקיף ויש לנו את האפשרות לרכוש את הפוליסה היכן שנרצה. הביטוח המקיף בעצם נותן לנו את האפשרות לקבל את הכיסוי בהוצאות שקשורות לנזקים לרכב עצמו, כמו פגעי מזג האוויר, שריפות, ונדליזם או גניבה. העניין הוא, שכדי שנוכל לממש את הפוליסה אנו מחויבים בהתקנת מיגונים נדרשים לביטוח רכב ואותם מיגונים נדרשים לביטוח רכב מחולקים לכמה קטגוריות, כאשר יש מיגונים נדרשים לביטוח רכב מסוג מסוים ומיגונים אחרים לרכבים בעלי שווי וסוג אחרים. מיגונים נדרשים לביטוח רכב אנו יכולים לחלק לשלוש קטגוריות עיקריות, כאשר הראשונה מתייחסת למערכת ההתנעה, השנייה מתייחסת לאזעקות והשלישית מתייחסת למערכת האיתור לאחר גניבה.

מיגונים נדרשים לביטוח רכב – מערכת התנעה

אחד השכלולים שנכנסו לתחום רכב לפני מספר שנים הוא המרכיב שמונע ממערכת ההתנעה לפעול במידה ומדובר באדם לא מורשה שרוצה להתניע את הרכב ללא אישור ובעזרים לא נחוצים. מי שחושב על מיגונים נדרשים לביטוח רכב בקטגוריה הזו יכול לשים אימובילייזר, שזהו מפתח אלקטרוני הפותח את נעילת המערכת, או קודן שלא משחרר את הנעילה של מערכת ההתנעה אם לא מקלידים את הקוד הנכון. מיגונים נדרשים לביטוח רכב מן הקטגוריה הזו באים בגרסאות רבות ובדרכים שונות למניעת ההתנעה. כך בעצם נמנעת לה התנעת הרכב מלכתחילה.

מיגונים נדרשים לביטוח רכב – אזעקות

כיום אזעקות הן כבר לא מצרך מבוקש יותר מדי, אך לאורך תקופות ארוכות האזעקות הן אלו שמנעו מהפורצים להמשיך ולנסות לגנוב את הרכב, משום שהרכב היה מתריע בפני כל אחד על כניסתו הלא מורשית של אדם כזה או אחר על ידי חיישנים וגלאים שהיו מזהים תנועה לא נכונה של הרכב, מכה חזקה מדי ועוד. האזעקות כבר לא נחשבות כחלק מן הרשימה של מיגונים נדרשים לביטוח רכב באופן מותנה על ידי חברת הביטוח, אך מי שרוצה להתקין אזעקה כיום, צריך לבחון האם היא לא תפריע לשכנים במידה ותצפצף סתם כך וכבר קרו מקרים של אזעקות שהחלו לפעול על לא כלום.

מערכת האיתור המודרנית

מיגונים נדרשים לביטוח רכב כוללים גם את מערכות האיתור של הרכבים במקרה והם נגנבים. כיום אנו יכולים באמצעות הלוויין לראות מהו המיקום של כל רכב שיש בו איתרואן ונגנב, וכך אנו יכולים להגיע את הרכב עצמו ולמנוע ממנו בזמן אמת להתפרק לחלקים ולהימכר לעבריינים שסוחרים בחלקי חילוף של רכבים.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר