השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

הראל ביטוח – אודות החברה

הראל חברה לביטוחהראל ביטוח היא אחת החברות הפיננסיות הבולטות ביותר בתחום העסקים בכלל ובתחום הביטוח בפרט. החברה נמצאת בבעלות מלאה של הראל השקעות, ומניותיה נסחרות בבורסה. הראל ביטוח קיימת כבר שבעים שנה, ולאחר האיחוד עם דקלה חברה לביטוח הפכה הראל ביטוח לחברה השלישית בגודלה מבחינת פעילות ביטוחית, והיא מהווה כ- 17% מסך כל השוק הרלוונטי בישראל. בתחילת דרכה עסקה החברה בעיקר בביטוחי בריאות, אך לאורך השנים התרחבה והוסיפה עוד על פעילותיה ועל עיסוקיה בתחומים הקשורים ובתחילת שנת 2003 הפכה הראל ביטוח להיות חברה בתצורתה הנוכחית ועיקר פעילותיה סובבות סביב שישה נושאים עיקריים.

ביטוח חיים וחיסכון ארוך טווח

ביטוח חיים הוא ביטוח חשוב מאוד ויש לבדוק את הפוליסה לפני שרוכשים אותה, אך בהחלט יש מה לראות בפוליסה הזו כפוליסה ראויה ומתאימה. הראל ביטוח מציגה את הפוליסות שלה כפוליסות איכותיות מאוד שמתאימות לכל לקוח וכל מי שמתעניין בכך, בין אם מדובר בביטוח חיים רגיל או בין אם מדובר בביטוח חיים במסגרת ביטוח משכנתא, יש לדבר אופציות רבות, כולל השקעה. הפוליסות ארוכות הטווח מוצעות למי שצריכים את הדרך הארוכה לחיסכון, ואינם חוסכים רק לשעת מוות וכיוצא בזה, אלא מבקשים לעצמם גם את החיסכון לתקופות קשות.

הראל ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הוא הכרח אצלנו. נכון שיש ביטוח בריאות ממלכתי, אך תמיד יש את האפשרות לעשות ביטוח בריאות מקיף יותר, שיכיל גם תרופות מצילות חיים או אשפוזים שלא תמיד ניתן לממן אותם באמצעות ביטוח הבריאות הסטנדרטי. הראל ביטוח היא חברה שמספקת את השירותים הטובים ביותר בתחום וניתן לראות כי הלקוחות הרבים של הראל ביטוח מקבלים את כל השירותים ואת כל המידע הדרוש כדי לפעול בתחום. באמצעות הראל ביטוח ניתן לבטח כנגד תאונות קשות שמשאירות אותנו ללא כל יכולת לפרנס את עצמנו או אפילו אם אנו מגיעים למצב של צורך סיעודי, אז מגיעה הראל ביטוח ומציעה גם ביטוח סיעודי, שכל מי שיש לו קרוב משפחה במצב הזה יודע עד כמה יש לכך חשיבות.

רכב, רכוש ועוד

את ביטוח החובה לרכב כל אחד חייב לרכוש, ומעבר לכך יש לנו את האפשרות לרכוש עוד פוליסות אופציונאליות כדי שנוכל להפעיל את הפוליסה במידה ואנו נמצאים בסיטואציה של תאונת דרכים, או גניבת רכוש מן הבית, מאבדים רכוש או כל תופעה אנושית או תלוית טבע שניתן לבטח את עצמנו כנגדה.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה