השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח חובה – האם כדאי להשוות מחירים?

השווה חמש הצעות לביטוח חובה וחסוךמצד אחד, ביטוח חובה כשמו כן הוא - ביטוח חובה. חייבים לבטח את הרכב בביטוח הזה ומי שלא מבטח את הרכב בפוליסה הזו בעצם עובר על החוק. מצד שני, ביטוח חובה הוא לא בעל מחיר אחיד בכל חברות הביטוח, ובעצם מאז הרפורמה הגדולה של תחום ביטוחי הרכב, כל חברת ביטוח יכולה לתמחר מבחינתה ביטוח חובה לגבי כל רכב בנפרד, בהתאם לסוג, לנפח המנוע, לשנה ולמאפייני הנהגים שעולים על הרכב. ביטוח חובה אמנם צריך לעשות ואין שום דרך להתחמק מזה, אך וודאי שצריך להשוות מחירים, משום שבעזרת השוואת המחירים נוכל לקבל הצעות מחיר טובות ואטרקטיביות, עד כמה שניתן, במסגרת אותו ביטוח חובה שאנו מחויבים לעשות.

היתרונות של השוואת מחירים

ביטוח חובה הוא מוצר כמו כל מוצר אחר, וחברות הביטוח נלחמות על כל לקוח שירכוש פוליסת ביטוח חובה אצלה. ברגע שאנו משווים מחירים אנו בעצם מפעילים את המנוע מאחורי השוק החופשי ויוצרים מצב שבו כל חברת ביטוח מעניקה לנו את התעריף המיוחד עבורנו בשביל ביטוח חובה. לנו כצרכנים יש את כל הכלים ואת כל הזכות לנהל משא ומתן עם חברות הביטוח לגבי התעריפים השונים של כל פוליסת ביטוח חובה שאנו מבקשים לעצמנו, ומכיוון שחברות הביטוח יודעות שאת הפוליסה הזו כל בעל רכב חייב לרכוש, העיקר מבחינתן שיעשה זאת אצלן.

למצוא מחיר טוב ולנסות להוריד עוד

האמת היא שלא לכל אחד יש את היכולת להתמקח על המחירים השונים של ביטוח החובה, אבל יש תמיד את האפשרות להתקשר לחברת ביטוח מתחרה ולומר שחברת ביטוח אחרת נתנה הצעת מחיר נמוכה יותר והאם הם יכולים להתחרות בכך. השוק החופשי עובד בצורה הזו, ואם בעל עסק בכלל או חברת ביטוח בפרט, רוצים לשמור אצלם כמה שיותר לקוחות ולהשיג מדי שנה עוד לקוחות חדשים, אין שום סיבה שהמחיר לא ימשיך לרדת. כנראה ויגיע הרגע שבו לא ניתן יהיה לרדת עוד, אבל זה לא אמור למנוע מאיתנו לנסות.

ליהנות כל השנה

לאחר שאנו סוגרים על פוליסת ביטוח החובה שלנו, אנחנו יכולים להשתמש ברכב כל השנה שאחרי בידיעה שקיבלנו את ההצעה הטובה ביותר שיש. מכיוון שאנו צריכים לרכוש את ביטוח החובה על פי חוק, בסופו של דבר זה משהו שצריך לקרות ואין לנו שום סיבה לא לעשות את זה כמו שצריך, ואפילו לחדש בזמן.

ישנם מספר סוגים של ביטוח רכב ולכן מומלץ לקרוא את הבלוג שלנו ולהבין מה בדיוק יתאים לך

הצעה עבור ביטוח חובה

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר