השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

כלל ביטוח – אודות החברה

ביטוח כללכאשר אנו מתעניינים בתחום הביטוח אנחנו יכולים לחפש חברות שמתמחות בתחום מסוים, או שאנו יכולים להתעניין אצל חברת כלל ביטוח, שבעצם מעניקה לכל לקוחותיה את כל השירותים הרלוונטיים, תחת אותה קורת גג. ענף שירותי הביטוח הוא רחב מאוד ומרווח ביותר, ושם אנו יכולים למצוא חברות רבות שמתחרות על ליבו של הצרכן, אך יש כמה חברות בולטות מאוד, ביניהן כלל ביטוח, חברה אמינה ומקצועית מאוד. כלל ביטוח מציעה לא רק פוליסות ביטוח, אלא לאורך השנים היא הצליחה ליצור מצב, שבעקבות מיזוגים עם חברות אחרות היא יכולה לספק לכל אחד ואחת פוליסות ביטוח מסוגים שונים, קרנות פנסיה ועוד שירותי ייעוץ וליווי פיננסיים נוספים.

היקף העובדים של כלל ביטוח

החברה עצמה היא חברה מאוד גדולה, המחוברת מכמה חברות שפועלות בתחומים הפיננסיים השונים. כלל ביטוח מציעה כ- 4000 עובדים שמפעילים את המכונה האדירה שנקראת כלל ביטוח, מתוכם אחוז ניכר הם היועצים הפנסיוניים וסוכני הביטוח השונים, כמו גם כ- 2000 ברוקרים שעובדים במסגרות אחרות, אך קשורות לחברה עצמה. יש צורך במספר מאוד גדול של עובדים על מנת שחברת כלל ביטוח תוכל לספק את הצרכים של כל לקוחותיה, במקביל לעובדה שהיא מצליחה לאסוף לשורותיה לקוחות חדשים מדי שנה. הבסיס הכלכלי של החברה הוא עצום ועם אומדן מוערך של כ- 130 מיליארד שקל, בהחלט יש לחברה את המקום המכובד שלה בין החברות האמינות במשק.

איך מתחלק כוחה של החברה

כלל ביטוח הא אמנם חברה גדולה מאוד, אך היא מתחלקת בין כמה בעלי כוח ושליטה. מרבית אחוזי השליטה, כ-55% מהם, נמצאים בשליטת חברת איי.די.בי שבראשה עומד נוחי דנקנר. 10% נוספים נמצאים בידי בנק הפועלים, שהוא הבנק הגדול ביותר במדינה, ושאר האחוזים, 35% נמצאים בידי הציבור, בדמות מניות. החלוקה הזו והשולטים בה מאפשרים לחברת כלל ביטוח להיות חברה יעילה מאוד ונוחה למשתמשים בה. לציבור יש אחוז נכבד מהחברה, ומדובר על כ-3 מיליארד שקלים הון ציבורי. לכן, יש מקום לקראות את כלל ביטוח כחברה שאמנם גדולה ומשמעותית מאוד, אך עדיין מצליחה לתת לציבור שלה את האחוזים המגיעים לו, ומעבר לכך היא מצליחה לתת לקהל הלקוחות את כל המענה הרלוונטי.

צריך יחס טוב

כל לקוח הוא לקוח מועדף ובכל פעם שאנו צריכים את השירות הטוב ביותר, אנו מבקשים לפנות את הגורמים המיומנים והמקצועיים ביותר. הפרטים הקטנים חשובים לא פחות.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר