השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

השוואת ביטוח חובה לאופנועים - חובה

השוואת ביטוח חובה לאופנועהחוק במדינת ישראל מחייב אותנו לרכוש ביטוח חובה, אשר אמור להגן עלינו בתחום הטיפול- במקרה של נזקי גוף שעלולים להיגרם לנו. בשנים האחרונות הלכו והתייקרו תעריפי ביטוח האופנועים, עד שהאופנוענים לארץ יצאו לסדרת פעולות מחאה שמנעה את המשך ההתייקרות. נכון להיום, למרות שביטוחי החובה לאופנוענים עודם יקרים, באמצעות השוואת ביטוח חובה לאופנועים ניתן למצוא את העסקה המשתלמת ביותר והזולה ביותר ולהמתיק ולו במעט את רוע הגזרה.

השוואת ביטוח חובה לאופנועים- איך עושים את זה?

לאחר שרכשנו סוף סוף את האופנוע החדש, הגיע הזמן לביטוח החובה. חברות הביטוח לא אוהבות לבטח אופנועים- דבר היוצר קיפוח מסוים בענף הרכב הדו גלגלי. תעריפים, סיכונים ומאזני חברות- כולם מדגישים את העובדה כי ביטוח אופנוע טומן בחובו סיכון גדול למבטח. ביטוח חובה לאופנוע יכול להיות יקר פי שלושה מביטוח רכב רגיל, בחוסר פרופורציה מוחלט למחיר האופנוע עצמו. לכן השוואת ביטוח חובה לאופנועים הינו תהליך שכל רוכב חדש וותיק יעבור בשלב זה או אחר בחייו, משום שבטווח המחירים של ביטוחי החובה לאופנועים המוצעים על ידי חברות הביטוח- החיסכון יכול להיות משמעותי ביותר.

השוואת ביטוח חובה לאופנועים- דרכים להקלת התהליך

האפשרויות להקלה על רוכבי האופנועים בעת תהליך השוואת ביטוח חובה לאופנועים טמונות בעיקר באפשרויות הסיוע הקיימות כיום באתרים האינטראקטיביים השונים. לחברות הביטוח השונות ישנם אתרי אינטרנט רשמיים, בהם מועצות לרוב עסקאות בסיס שנותנות מושג מסוים לגבי מחיר הביטוח האפשרי ואם ברצונכם לבצע השוואת ביטוח חובה לאופנועים בכמה שלבים, זה יכול להיות מקום טוב להתחיל בו. באתרים מסוג זה הגולש שולח בקשה להצעת מחיר לגבי ביטוח חובה לאופנועים ונציגי החברות חוזרות לפונים השונים.

השוואת ביטוח חובה לאופנועים- גם בטלפון

נציגי השירות של חברות הביטוח השונות יקפצו לרוב על ההזדמנות לנסות לשכנע אתכם בטלפון כאשר אתם נמצאים בתהליך השוואת ביטוח חובה לאופנועים. במקרה שהגעתם לשלב זה בתהליך, קחו את הזמן עם ההחלטה. פזיזות לא תעזור- אנשים אלה עובדים לרוב על עמלות ולא תמיד מעוניינים להגן בצורה הטובה ביותר על האינטרסים של הלקוחות הפוטנציאליים. לצורך חיסכון בזמן, מומלץ לבצע השוואת ביטוח חובה לאופנועים בטלפון בין החברות שהציעו לכם מראש את המחירים הנוחים ביותר. זכרו שהשוואת מחירי ביטוח היא אינה רק לרווחתכם האישית אלא פועלת לטובת כל רוכבי רכב דו גלגלי ועוזרת לייצב ולהוזיל את המחירים בתחום.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר