השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח מקיף לרכב – מה הוא כולל?

ביטוח מקיף לרכבכל מי שיש לו רכב יודע שביטוח חובה הוא חייב לעשות כל שנה, וביטוח החובה בעצם מבטח את נוסעי הרכב, אך צריך גם ביטוח שיבטח את הרכב עצמו. לשם כך, ישנו ביטוח אופציונאלי - ביטוח מקיף, שבעצם מכסה את שארית הדברים. במידה ויש לנו ביטוח מקיף אנו יכולים להיות בטוחים יותר מבחינה ביטוחית על כל מקרה שלא יקרה, וכמובן שאין שום צורך להיכנס למצב של תאונת דרכים כדי להפעיל את הביטוח. בכלל, פוליסות הביטוח השונות שכל בעל רכב מבטח לא אמורות להיפתח בשום פנים ואופן, שכן אז זה אומר שמשהו קרה ויש נזק שצריך לשלם עליו. אך ביטוח מקיף עדיין מכסה את מה שקורה לרכוש.

ביטוח מקיף בתנאים מורחבים

ביטוח מקיף הוא פוליסה שיכולה להתרחב ולהצטמצם בהתאם לתנאי הפוליסה בכל חברת ביטוח. כאשר אנו חושבים לעשות ביטוח מקיף לרכב שלנו, אנחנו אמורים לבקש מספר הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח ולבסוף לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורנו. לכן, כאשר אנו מחפשים ביטוח מקיף אנחנו גם צריכים לדעת מה כוללת כל פוליסה בכל חברה. יכול להיות שבחברה אחת נוכל להכניס יותר סעיפים ביטוחיים הכלולים במחיר מאשר בחברת ביטוח אחרת, ויכול להיות שדרך חברת ביטוח ישיר אנו יכולים למצוא ביטוח מקיף במחיר נוח יותר מאשר אצל סוכן. כמובן שלכל ביטוח מקיף יש את היתרונות והחסרונות היחסיים שלו, ויש להתייחס לכך בכובד ראש.

להוסיף גם צד ג'

ביטוח מקיף יכול לבוא בנפרד, אך יש לנו את האפשרות להוסיף גם ביטוח צד ג', והכוונה היא להכניס לפוליסה תשלומים אופציונאליים ברגע שיש גם צד שלישי בתאונה שאנו גורמים, וצריך לשלם הוצאות רפואיות או הוצאות משפטיות עד סכום של כמה מאות אלפי שקלים. בהוספת הפוליסה של ביטוח צד ג' אנו כמעט מכסים את המכונית שלנו בכל תסריט שיכול לקרות וחשוב לעשת כן, אם אנו חוששים מאירועים שיהיה צורך בהפעלת הפוליסה בגללם.

פירוט הפוליסה

חשוב תמיד לדעת מה כוללת הפוליסה של הביטוח המקיף, ולראות האם היא כוללת גם נזקים לרכב הנגרמים כתוצאה מגניבה, פריצה, ונדליזם או כל נזק אחר שנגרם עקב כוחות הטבע. תמיד צריך לדעת מה כוללת הפוליסה כדי לא לדאוג שמה פספסנו משהו בזמן שרכשנו אותה, ומומלץ להתייעץ עם מומחה בנושא הביטוח לגבי רכישת פוליסה מקיפה לרכב ישן יחסית.

ביטוח מקיף - הצעה ללא התחייבות און ליין!

הצעה עבור ביטוח מקיף

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר