השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח מקיף לרכב- ביטחון מלא

ביטוח מקיף לרכבכל שנה מתרחשות בישראל בין 300 ל500 אלף תאונות דרכים וגם סטטיסטיקות גניבות הרכבים לא מעודדות אותנו לרוב והמספרים מצביעים על כ-56 גניבות רכבים מדי יום. בדיוק לשם ההגנה הרחבה הזאת על נהגי ישראל, קיימת בארץ תוכנית ביטוח מקיף לרכב המסייעת בהקלה על נהגי ישראל. ביטוח מקיף לרכב הוא הכולל והמשתלם ביותר בענף ביטוחי הרכב כיום ומטרתו לפצות אתכם באופן מלא על נזקים שנגרמו לכם או לרכב אחר אשר היה מעורב בתאונה אתכם.

ביטוח מקיף לרכב- עלות מרבית

 ישנם מספר קריטריונים הקובעים את התעריף החודשי אותו אתם משלמים עבור ביטוח מקיף לרכב. אלה כוללים לרוב נתונים כגון גילו של הנהג, וותק, תאונות ותביעות קודמות, מספר מבוטחים אפשריים לרכב, סוג הרכב, אזור מגוריו של הנהג וכדומה. אתם מחליטים מה נכלל בביטוח שלכם; ניתן לבטח רק נגד גניבה או רק נגד תאונות- אך אם רכבכם יקר לכם, עדיף לשלם קצת יותר מראש ולא הרבה יותר אחר כך. במקרה של גניבה, תשלם חברת הביטוח למבוטח לפי מחירון הרכב לפני אירוע הגניבה. בעת תאונה, שמאי רכב מטעם חברת הביטוח יאמוד את הנזקים ויקבע את הסכום לתשלום.

ביטוח מקיף לרכב- מה הוא כולל

ביטוח מקיף לרכב יכול לכלול בין היתר ביטוח צד שלישי- באם פגעתם ברכב של צד ג' והוא מחליט להגיש תביעה נגדכם, רכב חלופי- שניתן לקבל לאחר תאונה עד גמר התיקון של הרכב הקיים, שירותי גרירה, כיסוי עבור נהגים נוספים ברכב, סיוע משפטי ועוד. לרוב, יכסה ביטוח לרכב את הנהג כמעט בכל המקרים העולים על הדעת אך כמובן ישנם יוצאים מן הכלל. לדוגמא, במקרה ומתגלה לאחר אירוע פריצה או גניבה כי אמצעי המיגון הנדרשים לא תפקדו או לא הותקנו ברכב, ישנה האפשרות כי חברת הביטוח תסרב לשלם את התשלום הנדרש או שהתשלום יופחת.

אילו מכוניות כדאי לבטח בביטוח מקיף לרכב?

הנורמה המקובלת הינה לעשות ביטוח מקיף לרכב עבור רכבים חדשים יותר. לרוב בעלי מכוניות בנות 10 שנים אינם חשים צורך להשקיע כסף בביטוח יקר שכן לעיתים היחס בין גובה הביטוח לבין ערכה של המכונית- הוא לפעמים בלתי משתלם בעליל. לרוב יעדיפו בעלי הרכבים הישנים יותר לבטח את רכבם בביטוח חובה וביטוח צד ג' בלבד. עם זאת, אם רכבכם- חדש או ישן- יקר לכם, ההמלצה היא לבטח בכל דרך אפשרית.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר