השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח גרירה – האם זה נחוץ לי?

ביטוח שמשות לרכב כדאיביטוח גרירה הוא אחד הביטוחים הבולטים ביותר בפוליסות הביטוח השונות של הרכב. אמנם שאר הפוליסות חשובות מאוד, אך ברגע שאנו נתקלים במצב שבו הרכב לא זז יותר, או נקלענו לתאונת דרכים שבה אין לרכב את האפשרות להמשיך לנסוע, אחד הדברים שעוזרים מאוד הוא אותו ביטוח גרירה שיש לנו. ביטוח גרירה לרוב נכלל כסעיף בתוך הביטוח המקיף, והוא כולל את האפשרות של רכב גרר שיבוא וייקח את המכונית אל המוסך הנדרש במהירות הרבה ביותר. גרירת רכב היא עניין שלוקח מספר שעות של המתנה, וכל מי שיש לו ביטוח גרירה צריך להיות בטוח שעניין הגרירה לא ייקח זמן רב מדי. אך נשאלת השאלה האם באמת אנו צריכים ביטוח גרירה.

זה חוסך זמן וכסף

לגבי החיסכון בכסף, במסגרת פוליסת הביטוח אנו יכולים לגלות שרכישת פוליסת ביטוח גרירה אנו אולי מוזילים את העלות הפוטנציאלית של גרירת הרכב למוסך, אך יש לבדוק את המילים הקטנות ואת הניסוחים המשפטיים כדי לראות עד כמה העלות מוזלת. מעבר לכך, ביטוח גרירה בהחלט חוסך זמן, משום שהסכם עם חברות הביטוח הוא הסכם עסקי לכל דבר, והחשיבות של שינוע לקוח ורכבו ממקום למקום בעקבות מצב שבו פוליסת הביטוח הופעלה היא עצומה. כמובן שפוליסת ביטוח גרירה תפעל רק אם יוכח שהרכב לא יכול לנסוע בכוחות עצמו. אם יתברר שהרכב כן יכול היה לזוז בכוחות עצמו, חברת הביטוח לא תחויב על ידי חברת הגרירה, אלא בעל הרכב הוא זה שיחויב בהוצאות.

ביטוח גרירה – עד כמה זה משתלם?

אנחנו אף פעם לא יכולים באמת לדעת עד כמה נצטרך באמת לגרור את הרכב. אם מדובר ברכב חדש ואין שום סיבה שהוא ייתקע באמצע הדרך, אז ביטוח גרירה הוא לא מצרך נדרש, אך אם מדובר ברכב ישן יותר, עם מנוע שלא תמיד בטוחים שיחזיק מעמד, אולי כדאי לרכוש ביטוח גרירה בהיקפים כאלה ואחרים כדי להיות בטוחים שאם יקרה מצב שבו יהיה צורך לגרור את הרכב, לא תהיה עם זה בעיה.

לבדוק את החברות השונות

כל חברה יכולה להציע את הביטוח המדובר בתנאים אחרים במקצת וצריך לבדוק עד כמה השינויים הללו משמעותיים עבורנו כלקוחות. כן צריך לראות על מה אנו מוציאים את הכסף וחשוב תמיד לוודא שכל מה שאנו צריכים מהפוליסה באמת יבוא לידי ביטוי ברגע האמת והרכב יגיע ליעדו.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר