השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח שמשות לרכב – האם זה נחוץ לי?

ביטוח שמשות לרכב כדאיביטוח שמשות לרכב הוא תוספת שכל אחד יכול לשלם לחברות הביטוח ולבטח את שמשות הרכב באופן מקיף ביותר. לביטוח המקיף אנו יכולים להוסיף גם ביטוח שמשות לרכב ובעצם בתמורה למחיר שאותו מבקשת חברת הביטוח אנו יכולים לעשות ביטוח שמשות לרכב ולהגן על אחד החלקים הרגישים ביותר ברכב. הרי ביטוח שמשות לרכב מגן על הזכוכית שיש לנו בהיקף המכונית, ותמיד יכול להיווצר מצב לא מתוכנן שבו אחת השמשות תתנפץ, בין אם על ידי תאונת דרכים או ניסיון פריצה, ואפילו חצץ שיכול לעוף כתוצאה מנסיעה עליו, וניפוץ שמשות על ידי חצץ זה לא עניין מופרך.

ביטוח שמשות לרכב – יכול לעזור

שמשות הרכב הן זכוכית לכל דבר, ובזכות השמשות אנו יכולים לנהוג ברכב ללא כל בעיה, כאשר אנו מוגנים מפני פגעי מזג האוויר, או כל דבר אחר, והחשיבות של ביטוח שמשות לרכב יכול להיחשב כביטוח מאוד נחוץ אם אנו רוצים לוודא שבמידת הצורך נוכל לתקן את השמשות על חשבון חברת הביטוח, משום שיש לנו ביטוח שמשות לרכב בתוקף. גם אם מדובר בנזק מאוד משמעותי לרכב כתוצאה מתאונת דרכים, השמשות הן הוצאה יחסית מזערית ביחס לתיקוני פח ומנוע, אך אם יש את האפשרות למנוע את ההוצאה המיותרת הזו באמצעות ביטוח שמשות לרכב, אז זה בהחלט יכול להרגיע את המחשבה – הכל יכול להיות תחת ההוצאות שחברת הביטוח משלמת עליהן.

ביטוח שמשות לרכב – אפשר גם בלי

יש שיאמרו כי לא כל רכב צריך ביטוח שמשות לרכב משום שלא כל רכב נמצא באזור שבו יש סכנת פריצה תמידית, או אם הרכב נמצא בחניה סגורה, חונה ברחוב שבו כולם מכירים את כולם או אפילו אין לו חצץ באזור הישוב. ככל שהרכב נמצא בתנאים בטוחים יותר, כך יורד הצורך של ביטוח שמשות לרכב ואם חברות הביטוח ממליצות על הביטוח הזה גם כאשר נראה לבעל הרכב שאין בו צורך, צריך לזכור שחברות הביטוח בסך הכל רוצות עוד להרוויח על חשבון הלקוחות, וזה בסדר מבחינה עסקית.

השיקול הוא של בעל הרכב

כל אחד בסופו של דבר צריך להחליט האם הוא באמת יצטרך את פוליסת הביטוח או לא. אם הרכב נמצא במצב של סיכון תמידי לשבירת או ניפוץ השמשות אז מן הראוי שתהיה פוליסה, אך במידה והרכב נמצא באזורים ללא סכנה פוטנציאלית, אז הפוליסה אינה נחוצה.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר