השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח ישיר – אודות החברה

ביטוח ישירביטוח ישיר כשיטת ביטוח החל להיכנס לארץ לפני מספר שנים כאשר החברה שהחלה להריץ אותו כאן היא חברת איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ, הידועה גם כחברת ביטוח ישיר. ביטוח ישיר הצליחה להוריד בצורה משמעותית את מחירי הביטוח לצרכנים בעקבות המנגנון שפועל על תמחור דיפרנציאלי, כלומר כל לקוח מקבל את הצעת המחיר המתאימה לו ביותר לאור הנתונים האישיים שלו ונתוני הרכב שהוא מבקש לבטח. ביטוח ישיר היא חברה שמציעה שירותי ביטוח כוללים מאוד ולא רק בתחום הרכב. מי שרוצה להתעניין לגבי ביטוח ישיר יכול לעשות זאת גם בנוגע לביטוח בריאות, ביטוח רכוש, ביטוח חיים ועוד. הטכנולוגיה התפתחה מאוד במהלך השנים האחרונות והוזילה מאוד את עלות ההוצאות השוטפות, מה שנותן לחברה את היכולת להציע מחירים מאוד נוחים לכולם.

אסטרטגיית הביטוח הישיר

אם עד לפני מספר שנים היינו רוצים לרכוש פוליסת ביטוח מה שהיינו צריכים לעשות זה לפנות לסוכן ביטוח שנראה לנו מספיק אמין ולרכוש דרכו את הביטוח שאנו צריכים. כאשר נכנס הביטוח הישיר לשוק בעצם השתנו חוקי המשחק, משום שעמלות הסוכנים ירדה מהפרק ורק מי שבאמת רוצה וצריך עושה את הביטוח שלו באמצעות סוכן מורשה. ביטוח ישיר מציעה את פוליסות הביטוח השונות ברכישה מאוד קלה ובטוחה, שניתן לעשות זאת או באמצעות הטלפון או דרך האינטרנט. הדרכים הללו הן מאוד נוחות ללקוחות של היום שיכולים להתמודד עם פלאי הטכנולוגיה השונים ונותנים לעצמם את המעמד המתאים של צרכנים נבונים.

ביטוח ישיר – גב כלכלי

ביטוח ישיר היא חברה שמחזור ההכנסות שלה, על פי הפרסומים שלה עצמה, עומדים על כ-מיליארד שקלים בשנה, מה שמראה כי מדובר בחברה אמינה שלקוחות רבים אוהבים להיות הלקוחות שלה ומבקשים בכל שנה לחדש את הפוליסות השונות. כמובן שגם חברה כמו ביטוח ישיר יודעת להתבונן על כל לקוח כאינדיבידואל ומציגה בפני כל אחד את כל הפרטים שהוא צריך לדעת אותם לפני שהוא רוכש פוליסת ביטוח.

הפעילויות הרבות של החברה

ביטוח ישיר היא חברה פעילה מאוד, ויש ברשותה את הכלים להציע מגוון מאוד גדול של פוליסות. פוליסות הרכב השונות הן רק חלק אחד בתצרף של החברה, אך יש גם ביטוחי חיים, שהם מצרך חשוב מאוד בעיקר בתחום המשכנתאות, ביטוחי בריאות שעוזרים מאוד לכל מי שצריך אשפוז ממושך, ביטוחי נסיעות וכמובן שניתן גם לרכוש ביטוח לעסק לטובת הפעילות ההכרחית של כל עצמאי.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר